Prekes pristatome visoje Lietuvoje
Prekių užsakymas tel.: 8-687-44486

NAUDOTI laiptų kopikliai iš Vokietijos │kaina nuo 780EUR(2693,18Lt)

Kaina: EUR

promotion2.jpg

tvirtinimo shema.jpgLaiptų kopėjas yra mobilus, saugus, kompaktiškas ir ergonomiškas. Kopėju galima naudotis su aktyvaus tipo neįgaliųjų vežimėliais. Vežimėliai turi būti specialiai paruošti naudotis šio tipo laiptų kopikliui, t.y prie vežimėlio turi būti pritvirtinti specialūs laikikliai. Šių laikiklių pritvirtinimas įprastai užtrunka kelias minutes.

Kopėjas naudoja akumuliatorinės baterijos šaltinį, kuriam pasibaigus, akumuliatorinė baterija yra nesunkiai pakraunama, naudojant  220V elektros srovės šaltinį. Akumuliatorinė baterija turi 12V įtampą.

Laiptų kopėjas yra lengvai išardomas ir surenkamas. Laiptų kopėjas susideda iš dviejų dalių: kėlimo/leidimosi bloko ir valdymo rankenos. Šį laiptų kopiklio modelį siūlome įsigyti kartu su vežimėliu jau pritaikytu naudotis šiuo kopikliu.

Laiptų kopiklio techniniai duomenys:
Išmatavimai (kopimo dalies)....... 360x290x350mm
Svoris (kg)................................ 25 kg
Keliamoji galia.......................... 120 kg
Baterija.................................... 12 voltų

Mobilus laiptų kopėjas yra sertifikuotas Europos sąjungoje ir atitinka visus Europos sąjungos standartus.

Peržiūrėkite žemiau pateiktą video medžiagą, kad suprastumėte kaip veikia šio tipo laiptų kopiklis ir kaip juo naudotis.Pirmojo video antroje dalyje rodomas laiptų kopiklis su papildomais aksesuarais, kad laiptų kopikliu būtu galima naudotis nenuėmus vežimėlio ratų - šie aksesuarai neįeina į standartinę komplektaciją.